Проект “Україна - Норвегія”

Тернопіль   •   Львів   •   Чортків

Перша субота червня 2017 року назавжди залишиться в історії Кропивницького. Саме цього дня наше місто отримало статус міста-рекордсмена у Книги рекордів України.

Норвегія - одна з трьох країн, які формують сучасну Скандинавію. Ця держава, завдяки своєму географічному положенню, має багаті природні ресурси, які дуже ефективно використовуються.

 

Чортківські випускники проекту «Україна – Норвегія» поділилися враженнями на розказали про перспективи.

У Чортківському навчально-науковому інституті підприємництва та бізнесу Тернопільського національного економічного університету нещодавно відбувся круглий стіл за участі випускників проекту «Україна – Норвегія» та викладацького складу ТНЕУ з метою взаємозв’язку з випускниками для вивчення їх потреб і соціального ефекту даного проекту. Зустріч відбулася за ініціативи ректора ТНЕУ професора Андрія Крисоватого

Новий етап співпраці Норвегії та України у проекті «Професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців ЗС України та інших силових структур, членів їх сімей та сприяння їх працевлаштуванню»

Перші випуски слухачів курсів професійної перепідготовки проекту «Україна - Норвегія» в Тернополі, Чорткові та Львові

У період 17 - 18 листопада відбувся перший в історії незалежної України візит Прем'єр-міністра Норвегії Ерни Солсберг в Україні.